Kniha návštev

Zaujíma nás Váš názor

Sme radi,že ste navštívili náš hotel.Tu nám môžete napísať vaše odkazy,pripomienky resp.návrhy na zlepšenie služieb. Ďakujeme za Váš názor.

Andrej Linek 07/11/2018 Boli sme velmi spokojny,cista izba aj cely interier hotelika projektovaného na zamocky styl,mali sme z okna priamy vyhlad na Tatry,co ocenujeme,ze je dobre situovany na vypadovku na Zilinu.Dakujeme a prajeme vela spokojných klientov.

Barbora Scheerova 09/09/2018 Nádherné miesto krásne čisté izby príjemný priatelský personál cítila som sa tam velmi dobre držím palce nech sa darí a dufam že sa tam ešte niekedy vrátim.

Daniela Hlinkova 20/04/2018 Vysoká spokojnosť... Ochotný personál, prijemna obsluha, ďakujeme za za všetko

Kamila i Jarek 01/04/2018 Właściciel bardzo miły i uprzejmy. Dostaliśmy mapkę, co warto zwiedzić w Popradzie. Pokoje czyste i zadbane. Pobyt bardzo udany. Jak najbardziej polecamy obiekt u Pana Petera. Pozdrawiamy Kamila i Jarek<br />

Matej 04/02/2018 S ubytovaním som bol maximálne spokojný, nemám čo vytknúť.

Karel 12/11/2017 S ubytováním jsme byli spokojeni velice. Starali se o nás s maximální péčí. Pokoje čisté a nádherný výhled na Tatry. Bude-li možnost jet opět do Popradu určitě se bez váhání ubytuji znova zde.

Miluše 21/11/2016 Příjemné, čisté a klidné prostředí, ochota pana Petra, který je vždy k dispozici pro své hosty.<br /> Škoda, že hotelová restaurace není otevřená i večer. Poblíž je ale motel, kde je příjemné posezení a dobře vaří.

Laco a Scarlett 21/11/2016 Boli sme velmi milo prekvapeny krasnym prostredim a zariadenim tohoto zamocku ktory nam poskytol utulne ubytovanie pocas navstevy Vysokych Tatier. Pan Peter, spravca zamocku, bol vzdy k dispozicii splnit nam nase priania. Personal restauracie bol tiez velmi ochotny pri obsluhe. Mozem Velicky zamocek odporucat dalsim hostom a aj mi sa v nom radi ubytujeme pocas dalsich pobytov vo Vysokych Tatrach.

Erika Kovácsová 22/05/2016 Touto cestou by som sa chcela zaďakovať vedeniu a celému hotelovému personálu, o snahu na vytvorenie príjemného prostredia , čo sa im darí po všetkých stránkach ! Už samotné privítanie a vstup do hotela je príjemné a hneď máte pocit , že Vás obklopuje domáce prostredie , že hosť je obklopený s personálom ktorý svoju prácu robí popri "biznise" aj so srdcom , dušou a s láskou!Nechcem a ani sa nemienim opakovať ale jednu vec viem istotne , že budem ponúkať tento hotel svojím známym a rada sa budem vracať do tohoto prostredia .S pozdravom Erika Kovácsová a Emilko Truska

Emília Krojerová 13/03/2015 Hotel " VELICKÝ ZÁMOČEK " je jeden z najkrajších hotelov v Poprade, príjemný personál, majiteľ hotelu milý. Do Popradu jazdievam veľmi často, bola som ubytovaná už vo viacerých hotelov a penzionov v Poprade, takže možem porovnávať. Doporučujem tento krásny hotel. Keď do Popradu, tak ubytovanie v tomto nádhernom hoteli. Ešte raz veľké poďakovanie majiteľovi hotela ako aj majiteľovi reštaurácie

Juraj Zlocha 14/09/2014 Garni Hotel Velický Zámoček je podľa mojej osobnej skúsenosti jedným z najlepších hotelov, aké som počas svojho života navštívil. Keďže som človek aktívny, ani moje telesné postihnutie a fakt, že som na invalidnom vozíku, mi nezabraňujú v tom, aby som mohol tento hotel navštíviť. A to napriek tomu, že do ubytovacej časti hotela vedie väčší počet schodov. Vždy sa snažím zariadiť veci tak, aby mi ani prirodzené prekážky nebránili v bežnom živote. Ak sa rozhodnete ubytovať sa v tomto hoteli, verím, že vás (rovnako ako mňa) upúta príjemná, rodinná atmosféra.<br /> <br /> Podľa mojich skúseností, izby sú vždy ukážkovo upratané a čisté. Pôsobia veľmi príjemným a pokojným, domáckym dojmom.<br /> <br /> V rámci tohto hotela fungujú dve základné zložky. Ubytovacia časť a reštaurácia. Personál oboch sa skutočne vzorne stará o svoje priestory, chod hotela i o hostí. Takže aj keď v hoteli nie je stála zamestnanecká služba, 24 hodín denne, nie je to vôbec prekážkou. Pretože hoteliér a aj personál reštaurácie sa maximálne snažia, prispôsobiť sa potrebám zákazníkov. Raňajky je potrebné nahlasovať deň vopred a to z celkom pochopiteľných dôvodov. V prípade, ak si ktorýkoľvek hosť (hoci aj jednotlivec) objedná raňajky, personál reštaurácie na druhý deň skoro ráno prichádza do práce, aby hostia mali na stole čerstvé raňajky.<br /> <br /> Ak sa rozhodnete navštíviť tento hotel, zažijete veľmi zodpovedný a ľudský prístup. Nikdy som nezažil, že by hoteliér mal akýkoľvek problém s mojím telesným postihnutím. Čo sa mi žiaľ v iných hoteloch občas stáva. Hoteliér i zvyšok personálu robia všetko pre pohodlie zákazníkov, aj vysoko nad rámec svojich povinností.<br /> <br /> Moja osobná skúsenosť s týmto hotelom je naozaj vynikajúca. Ako jeden z mnohých príkladov, môžem uviesť situáciu, keď som si zabudol kľúče na izbe a nemal som sa v noci ako dostať do priestorov hotela. Obetavý a ústretový hoteliér okamžite zareagoval na moju prosbu a v nočných hodinách do niekoľkých minút prišiel z domu, aby mi hotel otvoril. Nehovoriac o silnej ľudskej rovine prístupu, prejavujúcej sa napríklad aj vtedy, keď mi on sám mnohokrát pomáha do schodov, napriek tomu, že som na invalidnom vozíku. I keď to zďaleka nepatrí k jeho povinnostiam.<br /> <br /> Ďalšie pozitívum tohto hotela, je jeho umiestnenie. Keďže žijem v hlučnom meste, vždy ocením tichú a príjemnú lokalitu tohto hotela. Napriek tomu, že je hneď pri ceste, hluk ulice tam takmer nie je počuť. Ak by som mal niekomu doporučiť ktorýkoľvek hotel v Poprade, bol by to jednoznačne práve Garni Hotel Velický Zámoček. Cítim sa tu skutočne ako doma a vždy sa sem rád vraciam.<br /> <br /> Ďakujem touto cestou celému personálu tohto hotela!

Jiří Plaňanský 27/07/2014 Byl jsem ubytovaný týden v tomto překrásném prostředí. Plně souhlasím s příspěvkem p. Martínka. Mimo to bych rád dodal, že po celý pobyt se p. Purdjak snažil zpříjemnit pobyt tím že nám dával různé typy na návštěvu různých památek, zajímavostí a přírodních krás, které se za tak krátký pobyt nedají všechny navštívit. Mohu všem zájemcům o krásy Slovenska jedině doporučit a zároveň ještě jednou děkuji pernosonálu za příjemný pobyt a zvláště p. Peterovi Purdjakovi.

Jaromi Martinek 15/04/2014 Nejkrásnější ubytování nedaleko centra Popradu.Velmi příjemný a ochotný personál se kterým jsem se ještě nesetkal.Velmi čisté a útulné pokoje,fantastická restaurace.Tento hotel zejména doporučuji,protože je kousek od centra.Ostatní hotely co jsou přímo v centru NEDOPORUČUJI.Hlavně okolo nádraží..Je tam velký hluk!!Velický zámoček se nachází na klidném místě,kousek od centra..Překvapí vás také cena :) Tak hurá do POPRADU :) Na VELICKÝ ZÁMOČEK.